bar jasmin trzeciewiec

bar jasmin trzeciewiec
bar jasmin trzeciewiec

Golf Swing Breakdown – Breaking the swing dół do 4 zasadniczych części

Chociaż można złamać Golf Swing dół do stu różnych pozycjach, jeśli chciał, odkryli, że tak naprawdę te cztery podstawowe elementy swing może dosłownie złamać lub swing. W masażysta kraków tym artykule mam zamiar podzielić się z wami cztery kluczowe elementy podziału swing, i co można zrobić, aby upewnić się, że masz każdą jedno prawo.

1. Pierwsza część huśtawka jest na wynos. Aby uzyskać takie prawo, chcesz się upewnić, że masz trochę klub dala na zewnątrz, co by Ci krojenie lub zahaczanie piłkę. Większość graczy doprowadzić klub zbyt daleko do środka, a to po prostu zabija swing.

2. Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to upewnić się, że można dostać się do góry backswing w sposób prawidłowy. Więc ten bałagan wielu golfistów w górę, ponieważ albo nie włącza ramionami za piłką, lub po prostu na huśtawce. Aby to wyleczyć, upewnij się, że zakończenie włącz backswing, dostać swój ciężar na plecach nogi, a lewe ramię powinny być schowany pod brodą (dla praworęcznych graczy). Jest to kluczowy składnik każdej awarii swing.

bar jasmin trzeciewiec

3. Trzecią rzeczą, którą musisz zrobić to poprawnie uruchomić Downswing. Ponad 80% golfistów amatorów robi to źle, a to naprawdę nie jest takie trudne. Gdy dojdziesz do szczytu huśtawka, start downswing z biodra, a nie swoimi rękami. Obracanie biodrami w kierunku celu zapewnienia, że ??będzie dostarczać klub piłki z maksymalną szybkością i siłą, produkujący dłuższe i celniej strzałów w golfa.

4. Last but not least musisz skupić się na swojej pozycji końcowej. Oczywiście już skontaktował piłkę, ale metodami inżynierii odwrotnej proces można zobaczyć, jak to jest import. Jeśli zakończy się w prawidłowej pozycji, z masy na przedniej stronie, oznacza to, że musisz się z piłką w sposób prawidłowy i utrzymują równowagę w całym rozkwicie.

Jest to bardzo prosty podział swing, ale taki, który działa.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej Golf porad, które mogą poprawić swoją grę Drastycznie, przy 5 lub więcej strzałów off swoje wyniki za każdym razem grasz?

Artykuł dzięki: