bar xen kedzierzyn telefon

bar xen kedzierzyn telefon

bar xen kedzierzyn telefon

Co żywności należy unikać przy Pregnant- Dziesięć rzeczy, które mogą stanowić zagrożenie dla nienarodzonego dziecka

W okresie ciąży i miesięcy przed wyobrazić (zarówno mężczyźni i kobiety) powinni unikać pokarmów zawierających szkodliwe substancje, które mogą przejdzie bezpośrednio do swojego nienarodzonego dziecka. Chociaż niektóre z tych substancji są oczywiste, jak alkohol, niektóre z nich mogą cię zaskoczyć. Następujące substancje powinny być idealnie całkowicie uniknąć.

1. Surowe lub lekko gotowane Jaja i drób

Jaja i Kurczak zawsze musi być dobrze przygotowane, aby zapobiec zakażeniu, jak kury może zostać zainfekowany przez salmonelli i innych bakterii.

2. słodkich

Wysokie Foods cukrowe, takie jak ciasta, ciastka i inne słodkie przekąski i napoje powinny być unikane, ponieważ zawierają bardzo mało składników odżywczych.

3. Tea and Coffee

Jeśli chcesz, aby wyobrazić sobie, że jest to dobry pomysł, aby wyciąć lub zmniejszyć kofeiny, herbaty i chocolate.Researchers odkryli, że mogą one utrudniać wchłanianie aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. żelaza i mieć niekorzystny wpływ na kobiecie fertility.Instead można pić bez kofeiny gorąco napoje, które są dostępne w wielu rodzajach i dziś tworzą one dobrą alternatywę dla kawy i herbaty.

4. Sól

Nadmiar soli zwiększa ryzyko wysokiego ciśnienia krwi, które mogą być szkodliwe, więc unikać jedzenia słonych przekąsek, takich jak chipsy ziemniaczane i chrupki i uniknąć dodając nadmiar soli do żywności.

5. Surowe mięso wołowe

Niedogotowane Beefburgers i steki należy unikać ze względu na ryzyko BSE – gąbczastej encefalopatii bydła (znany również jako choroba wściekłych krów).

6. Wątroba

Wysoka Witamina A może uszkodzić płód i wątroba Kiełbasy są bardzo bogate w witaminę A. Kiełbasy wątróbka są absolutnie nie w czasie ciąży!

7. niepasteryzowanego mleka

Unikaj niepasteryzowanego mleka, ponieważ może to port wysoce szkodliwe bakterie w tym Salmonella i Listeria.

Artykuł dzięki: