bar hanoi legionowo

bar hanoi legionowo

bar hanoi legionowo Jeśli ludzie używają analiza ‚rozumie się końce, aby rozwiązać problemy, a potem, w czasach, naruszają sztywną strategię zmniejszania różnicy.

Zrozumienie zależy od trzech warunków:

• Konsekwencja

bar hanoi legionowo

• Korespondencja

• Związek z tłem.

Spójność oznacza, że ??dana osoba jest w stanie połączyć wzorzec, tak, że wszystkie elementy sensu. Zrozumienie tego problemu jest konieczne. Na przykład, co ma następujące analogia oznacza? Pnie drzew są słomki dla spragnionych liści i gałęzi. Oznacza to nic, chyba że dana osoba jest w stanie nawiązać połączenie z pni drzew, słomki i przenoszenie cieczy. Gdy dana osoba widzi połączenie, a następnie stwierdzenie ma sens i jest zrozumiałe.

bar hanoi legionowo

Korespondencja oznacza, że ??istnieje związek między wewnętrznymi reprezentacji danej osoby i materiał jest zrozumiałe. Problem Solver muszą odnosić się do tego problemu. Na przykład, człowiek idzie do domu pacjenta, aby sprawdzić swoją pooperacyjnego powrotu do zdrowia. O ile w domu, osoba słucha pacjenta informując córkę: „Musisz iść do nici dostać rybę na kolację”. Co to jest pasmo? Faktycznie, nić jest plaża; jednak jednostka nie może zrozumieć to słowo, chyba że powstał w miejscu, gdzie jest to powszechnie stosowane frazy.

Trzecim elementem porozumienia jest najbardziej podstawowym. Osoba musi mieć jakąś wiedzę ogólną w celu zrozumienia. Bez fundamentu następnie zrozumienie nie może się zdarzyć osoba musi znać podstawy pierwszej kolejności. Czy ktoś kiedyś próbował uciec przed chodzenia? Przed zrozumienie i rozwiązywanie problemów, mając podstawową wiedzę jest konieczne.

Dokładnie rok temu, byłem w wynajętym domu sytuacji z moim przyjacielem Amy jako housemate. Właściciel domu był wojowniczy, straszne i znaczy osoba miałem unikać w miarę możliwości. Do tej pory, ma obsesję ogrodzie domu.
Artykuł dzięki: