bar qura koszalin menu

bar qura koszalin menu
bar qura koszalin menu

Golf Swing Instruction – Jak Keep Your Golf Swing na płaszczyźnie

Kiedykolwiek oglądać swing plusy golfa w telewizji? Większość golfa nadawane w tych dniach zawierać funkcję, gdzie analityk, zazwyczaj były zawodnik Tour, zbada zamach gracza za pomocą technologii w zwolnionym tempie akcji zatrzymania. Będą rysować linie reprezentujące kąta wału (samolot huśtawka) na adres, a następnie postępować zgodnie z huśtawka zatrzymując się w różnych miejscach , aby wypowiedzieć się na temat klubu położeniu względem płaszczyzny huśtawka siedzibę pod adresem. Ostatnią rzeczą jest to, że sprawdzić kąt klub na uderzenia. Najbardziej zawsze plusy uzyskać kąt klubową podczas uderzenia, aby dopasować kąt zaczęli się pod adresem. Utrzymywali oni swój swing samolot.

Dooley mówi o tym samym tematem w ten weekend podczas naszej rundy. Pytał, jak krótka płacić więcej, niż mógł sobie pozwolić z pro golf gdzieś, przeciętny gracz mógł powiedzieć, że wracał do klubu prawidłowo przy uderzeniu. On powiedział: „To znaczy, kto analizuje film z moim huśtawka i rysowania linii, aby pokazać moje huśtawka samolot?”

Jack Moorehouse, autor naszego ulubionego instrukcją swing eBook „Jak złamać 80 … i strzelać jak profesjonaliści”, oferuje kilka dobrych rad na ten temat. Dooley i zatrzymałem powrotem przez moje miejsce po rundzie recenzję jego wskazówek na ten temat.

Chociaż trzeba będzie połączyć to wskazówka z innymi podstawami dźwięk golfowych, aby osiągnąć lepsze swing i obniżyć swój handicap jest to jeden z czterech najważniejszych podstaw do dźwięku powtarzających swing. Jeśli będziesz korzystać z samolotu wiertła swing opisuje poniżej będziesz mile zaskoczony, jak szybko zobaczysz poprawę w grze.

Oto co Jack zaproponował na temat płaszczyzny wahania.

Samolot:

Prawdopodobnie wcześniej nie słyszałem tego terminu, ale nie jesteś pewien dokładnie co to jest i jak to odnosi się do zamachu.
Artykuł dzięki: