bar do syta koszalin

bar do syta koszalin
bar do syta koszalin

Jak zachować dobre tempo w swing

Tempo jest jednym z najważniejszych elementów swing, a mimo to wielu ludzi wydaje się go ignorować! Jeśli spojrzeć na wiele z największym rozkwicie w trasie (Ernie Els, David Toms Dustin Johnson, itp) można zauważyć, że większość z nich ma niezwykłe tempo. W tym artykule mam zamiar podzielić się kilka prostych kluczy, które używam, aby utrzymać sprawne tempo i obniżyć moje wyniki przez 8 strzałów na rundę w procesie!

1. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić w swing jest skupić się na gładkiej wynos. Gładka wynos pomoże Ci zachować dobre tempo w swing, prawidłowo rozpoczęciem huśtawka. Co chciałbym zrobić, to pomyśleć „nisko i powoli” na backswing. To pozwala mi zachować wielką tempo, a także pomaga mi nawiązać szeroką wychylenia łuku.

2. Kolejna ważna wskazówka, aby utrzymać sprawne tempo w swing jest upewnienie się, że rozpoczęcie Downswing poprzez obracanie biodrami w kierunku celu. Tak wielu graczy rozpocząć Downswing z rękami, a w ten sposób można zniszczyć nie tylko swoje tempo, straci moc, jak również. Rozpoczęcie Downswing z bioder pozwala na tworzenie wysiłku moc, co z kolei pozwoli zachować wielką tempa i zwiększyć dystans.

3. Last but not least musisz skupić się na równowadze. Bilans jest kluczowym elementem swing i jest ściśle związane z tempem. Jeśli chcesz zachować gładką huśtawka następnie upewnij się, że nie zmiany masy ciała zbyt daleko do tyłu lub do przodu w swing. Oczywiście wymagana jest odrobina zmiany wagi, ale po prostu nie przesadzaj.

Kiedy poprawiła moje tempo, moje wyniki golfowych spadła i tak będzie Twój!

Dowiedz się, jak Take 7 uderzeń na swoje wyniki w zaledwie 15 minut!

Artykuł dzięki: